KONST / Litografier / Färglitografi 8794012
nr 879 4012
Färglitografi
monogramsign. , 55/99, motivet: 30x21
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:04:19
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
600 kr